Eggyman
The Oval Avenger
- Joined
- Jun 14, 2006
- Messages
- 17,500
- Reaction score
- 139
- Points
- 73
I spend less than £20 a week on food, 40 dollars
why does everyone else consume so freaking much????
The food you buy, does it come ready made? Or is it actually stuff you have to prepare yourself?